3631, Paseo Tablado La Guancha, Ponce, 00716, Puerto Rico
+1 787-842-9004

Ve bu sadece bir sergiydi.

Ve bu sadece bir sergiydi.

Piers, Ozil’i Playstation’da oynamaya gittiğini söyleyerek patlatıyor Özil, sunucunun kendisine ‘Arsenal’in Paul Pogba’ dediği footie yıldızı ‘inhalasyon balonu’ çekildikten sonra baltalandı. & İçki kullanan ‘Özil’ 90 kesin ‘Arsenal baltasının ardından Ocak ayında Fenerbahçe’ye katılacak. " MIKE TYSON ve Roy Jones Jr, LA sergi dövüşlerinde dokundu ve berabere kaldı – ancak birinci sınıftan biraz daha az keskinlikteydi. 105 yaşında olmasına rağmen emektar çift, ikisi de adım atma sözü vermeden önce takdire şayan bir performans sergiledi. Yargıçlar kavgayı bağladıktan sonra TEKRAR ringe. SunSport’un aşağıdaki canlı blogu ile çekilişe verilen tüm tepkileri takip edin … MIKE TYSON SONRA Sergi maçında Roy Jones Jr.’a karşı çekilmiş olmasına rağmen George Foreman, Mike Tyson’ın oyuncu olmak için gereken her şeyi yaptığına inanıyor. Tarihin en eski ağır sıklet şampiyonu: “Şu anki gibi forma girerse, zamanlamasını geri alırsa ve diğer tüm şeyler yerine oturursa, şampiyonluk için savaşma fırsatı bulabilir.” doğru yönetilirse, ona doğru şampiyon gelecek. Ve doğru olan gelirse, onu bayıltabilir. ”Bu arada Lennox Lewis, Mike Tyson ile televizyonda King Kong gibi göründüğü için yüzleşmekten endişe duyduğunu söyledi. 2002’de İngiliz yıldız, Iron Mike’ı yendi, ancak o her zaman değildi Gezegendeki En Kötü Adam konusunda endişeli olup olmadığı sorulduğunda, Guardian’a şöyle dedi: “Evet ve hayır.” Evet, çünkü televizyon onu King Kong gibi gösterdi. Ama hayır, çünkü Manny [Lewis’in efsanevi antrenörü Emanuel Steward] bana her zaman Tyson’ın en kolay dövüşüm olacağını söylemişti. “Hadi, şimdi! Biraz zor olacak. “Ama Manny” Hayır.

Bu senin en kolay dövüşün. ”Tyson’a karşı zekasını savunduktan sonra Jones Jr, Amerikalı yurttaşının hala en iyilerle karışabileceği konusunda ısrar etti. “Daha sert vurdu, elleri ağrıyor, başı ağrıyor [ellerimi], temas eden her şey ağrıyor.” Herhangi biriyle dövüşebilir. Seni yakalarsa, sorun yaşarsın. Her şeyi hissediyordum. Yine de olağanüstü bir yumruk atıyor. “Bir şeyin olması için ikimizden birinin tek yapması gereken bir yumruk.

O, yapmak istediği her şeyi yapabilir. ”BİR GUNGeorge’UN SONU Foreman, Mike Tyson’ın tarihteki en eski ağır siklet dünya şampiyonu olmak için kendi rekorunu kırabileceğine inanıyor. Roy Jones Jr.’a karşı berabere kaldıktan sonra, USA Today’e şunları söyledi:” Şu anki gibi şekilleniyor, zamanlamasını geri alıyor ve diğer tüm şeyler yerine oturuyor, şampiyonluk için savaşma fırsatı yakalayabilir. “Eğer doğru yönetilebilirse, doğru şampiyon ona gelecek. Ve doğru olan gelirse onu bayıltabilir. “Tyson harika görünüyordu, gerçekten yaptı. Roy Jones, kendini bayıltılmamak için kitabın dışındaki her eski beceriyi kullanmak zorunda kaldı. “Gördüğüme inanamadım. Ve bu sadece bir sergiydi.

Sadece (Tyson) son iki yılda bir aktivite yaşayıp yaşamadığını bir düşünün. 54, 55’te tekrar dünya şampiyonu olacaktı. “Kiminle savaşıp kimin savaşmayacağını sana yönlendirecek gerçekten iyi bir menajerin olması gerekiyor.” Diye ekledi. ‘Ama bazı yaratıcı hareketler yapabilen birini bulursa, çabucak büyük bir zaman geçirebilir. “MIKE DROP Mike Tyson, Floyd Mayweather’ın boksta çok fazla kemer olduğu yönündeki iddialarını eleştirdi Yenilmez şampiyon Mayweather, Dünya Boks Örgütü’ne şunları söyledi: onların canını sıktı ve onları dövüşçülerden fazladan para almakla suçladı. 54 yaşındaki Tyson ve eski düşmanı Roy Jones Jr, bir gösteri hurdası olmasına rağmen WBC Frontline Savaş Kemeri için savaşmak için emekli olduktan sonra geldi. Essential Sports tarafından bildirildi, “Boks hiçbir zaman çok fazla kemere sahip değildir çünkü bir şampiyonluk dövüşü olduğu her seferinde dövüşçü için daha fazla para demektir.” Asla yeterli kemer yok mu? Bir şampiyon var ve 10 adam var demek, şampiyonun 10 adamla dövüşmesi ne kadar sürer? “Ayrıca birbirlerinin üstünden geçmek zorundalar … Üç şampiyona sahip olmak güzel çünkü o zaman herkes para alabilir… Herkes para kazanır. Bu iş bununla ilgili. Para. ”LEWIS NOX GERİ DÖNÜŞ KAPISINDA Lennox Lewis, eski ağır siklet rakibi Riddick Bowe ile ‘tamamlanmamış işi’ olduğu için sansasyonel bir boks geri dönüş yapabileceğini itiraf etti. 105 yaşında Mike Tyson ve Roy Jones Jr’ın ardından berabere kaldı. Cumartesi gecesi sekiz rauntluk bir sergide, eski dünya şampiyonu Lewis ringe geri dönebileceğini ima etti. 55 yaşındaki İngiliz yıldız BT Sport’a şunları söyledi: “Elbette!

Demek istediğim, çok eğlenceli görünüyor. “Mike Tyson’a bakmalısın; Mike güreş gibi birçok farklı şey yapıyor, oyunculuk yapıyor ve hatta kendi tek kişilik grup şovunu bile yaptı. “Yani insanları nasıl eğlendireceğini biliyor, bu durumlarda ne yapacağını biliyor.” Lewis KO ‘ d Demir Mike 2002’de Memphis’te oynadı ve ertesi yıl TKO’nun Ukraynalı Vitali Klitschko’yu yenmesinden kısa bir süre sonra emekli oldu.SPLIFF KARARI Mike Tyson, Roy Jones Jr.goldbets.top ile çekişmeli sergi kavgasından önce esrar içtiğini itiraf etti 54 yaşındaki 54 yaşındaki cevap verdi: “Kesinlikle, evet. Dinle, sigarayı bırakamıyorum. “Kavgalar sırasında sigara içtim. Sadece sigara içmeliyim, üzgünüm.

Ben sigara içiyorum Her gün sigara içiyorum. Sigarayı hiç bırakmadım. ” BEŞİN EN İYİ: Nike Tyson, Roy Jones Jr. ile sekiz turluk tuhaf PPV gösteri hesaplaşmasına rağmen, daha fazla gösteri dövüşüne hazırlanıyor.SunSport, 15 yıldır ilk kez eldivenlerin tozunu aldıktan sonra olası seçeneklerine bakıyor. ‘HER ŞEY İSTİYOR’ Mike Tyson, Anthony Joshua veya Tyson Fury dahil olmak üzere hala ‘herhangi biriyle savaşma’ yeteneğine sahip. 54 yaşındaki, yüzüğe geri döndü ve Cumartesi günü diğer ikon Roy Jones Jr’a karşı eğlenceli bir sekiz rauntluk gösteri maçına çıktı. ‘Demir Mike’ın vücudunun hala çekilişle sonuçlanan hesaplaşmasının etkilerini hissettiğini itiraf ettikten sonra hala en iyilerle karışabileceğini iddia ediyor ve şunları söyledi: “Bunu kova listesinden çıkarıp benimle devam etmekten mutluyum. “Daha sert vuruyor, elleri ağrıyor, başı ağrıyor [ellerimi], temas eden her şey acıtıyor.” Herhangi biriyle savaşabilir. Seni yakalarsa, sorun yaşarsın. Her şeyi hissediyordum.

Yine de olağanüstü bir yumruk atıyor. “Bir şeyin olması için ikimizden birinin tek yapması gereken bir yumruk. Yapmak istediği her şeyi yapabilir. ”NOX OUT BLOWLennox Lewis, Mike Tyson’dan endişeli olduğunu çünkü televizyonda King Kong’a benzediğini söyledi. 2002’de İngiltere doğumlu eski dünya ağır siklet şampiyonu Iron Mike’ı yendi ama her zaman o kadar istekli değildi Gezegendeki En Kötü Adam’dan endişe duyup duymadığı sorulduğunda Guardian’a şunları söyledi: “Evet ve hayır. Evet, çünkü televizyon onu King Kong gibi gösterdi. Ama hayır, çünkü Manny [Lewis’in efsanevi antrenörü Emanuel Steward] bana her zaman Tyson’ın en kolay dövüşüm olacağını söylemişti. “Hadi, şimdi” derdim.

Biraz zor olacak. “Ama Manny” Hayır. Bu senin en kolay dövüşün. ”TY-MES DEĞİŞİYOR Mike Tyson, ‘UFC’nin kıçtan attığı’ için boksun Jake Paul ve KSI gibi YouTuber’lara ihtiyacı olduğunu iddia etti. Jake Paul KO’lu eski NBA yıldızı Nate Robinson, Tyson’ın geri dönüşünden önceki alt kart dövüşlerinin ikinci turunda. Roy Jones Jr.’a karşı berabere kalması 54 yaşındaki Demir Mike şöyle dedi: “Pekala, egom çok şey söylüyor. “Ama benim gerçekliğim, boks yapmaya çok yardımcı oluyorlar; boks, bu YouTube boksörlerine bir tür saygı borçlu. “Onlara biraz kemer takmalılar çünkü bu adamlar boksu canlı yapıyor. Boks neredeyse ölmekte olan bir spordu, UFC kıçımızı tekmeliyordu. “Şimdi 25 milyon görüşe sahip bu YouTube boksörlerine sahibiz.

Boks, YouTube boksörleri sayesinde geri dönüyor. ”MIKE DROP Mike Tyson, psychedelic ‘Kurbağa Zehri’ ilacının 54 yaşında bir boks geri dönüşü yapmasına ilham verdiğini ortaya çıkardı. 15 yıl içinde ilk kez savaşan ağır siklet efsanesi, Roy Jones Jr.’a karşı sekiz rauntluk sergi, ancak tuhaf çekilişten önce Tyson, kurbağa zehrinin dramatik vücut dönüşümü ve halka dönüşünde nasıl bir rol oynadığını anlattı: “İlacı aldım ve ilaç bana almamı söyledi şekle giriyor. “Gerçekten aklımı başımdan aldı. Bana geri dönüp şekle girmeye başlamamı söyledi. ”AddictionCenter.com’a göre kurbağa zehiri, ‘Sonoran Çölü’ne özgü nadir bir kurbağa türünden’ yapılan saykodelik bir ilaçtır. ‘Halüsinojenik etkilere neden olduğu söylenir. ] yutulduktan sonra yaklaşık beş dakika içinde tutunur ve yaklaşık bir saat süren güçlü bir dinsel yolculuğa neden olur. ” MIKE TYSON SON GÜNÜMÜZEvander Holyfield, Roy Jones Jr split boks hayranları ile yaptığı sergi çekilişinden sonra Mike Tyson’ın bir sonraki rakibi olmak için bahisçilerin ipucu yaklaşık 50-50 gibi bir şey. 54 yaşındaki eski ağır siklet kralı Tyson, “bu şampiyonluklar için savaşmaktan daha iyidir” iddiasında bulunurken, 51 yaşındaki Jones “Belki tekrar yapabiliriz” dedi. Ama Holyfield 4/6 favori ve Lennox Lewis 3-1 Jones’un önüne geçecek. Bu arada, Tyson dövüşten önce esrar içtiğini itiraf etti ve şöyle dedi: “Kesinlikle evet.” Dövüşler sırasında sigara içtim. Sadece sigara içmeliyim, üzgünüm. Ben sigara içiyorum Her gün sigara içiyorum. Sigarayı asla bırakmadım. ” Jones, Tyson’ın patlayıcı gücüne dair bakış açılarına rağmen, her zaman paslanmayan Iron Mike’ı sekiz iki dakikalık raundun çoğunda bastırdı. Ancak eski dört ağırlık şampiyonu Jones, “Vücut atışları kesinlikle bir bedel aldı.” Mike’ın attığı yumruklar.

Berabere kalmaz. Belki tekrar yapabiliriz. ”Ve Tyson,“ Bunda iyiyim. Kalabalık bundan memnundu. ” AMIR MUTLU TYSON ‘YARALANMADI’ İngiliz boksör, Mike Tyson ve Roy Jones Jr’ın “harika bir performans” sergilediğini iddia ediyor – ancak her ikisinin de sağlıkları bozulmadan 50’lerinin çıktığı için mutluyum. Ben NEXTProfessional Ice Hokey oyuncusu Evander Kane, Jake Paul’a seslendi ve Paul’e şunları söyledi: “Tecrübesi olmayan ve çok daha küçük adamları dövmek kolay. Deneyimi olmayan ve çok daha küçük adamları dövmek kolay.” BÜYÜK İDDİAJ Jake Paul, Nate Robinson’ı vahşice yere serdikten sonra , diye seslendi Conor McGregor ve Dillon Danis. Jake’e biraz kredi vermek zorundasın, profesyonel dövüş kariyerine devam etme konusunda açıkça ciddidir.ÖZDEYKEN SORU Mike Tyson ve Roy Jones Jr, Cumartesi günü geç saatlerde Amerikan evlerine daha fit ve zengin döndüler. Çabaları için ama hepimiz bunun için daha fakiriz. kalın kenevir dumanı altında, yeni nesil genç çocukları boks spor salonlarına teşvik etmeye yardımcı olması beklenen olay olan Snoop Dogg ve Whiz Khalifa’nın kavga eden tecavüz ve esrarlarının ardından öfkeli ve kabarık FRANKFrank Bruno, dün gece Roy Jones Jr’a karşı berabere olarak çağrılan dövüşü Mike Tyson’ın kazandığını söyledi. JAK YAPIYORSUN Jake Paul, yere vurduktan sonra bir sonraki Floyd Mayweather olabileceğini düşünüyor Mike Tyson karşısında Roy Jones Jr karşısında dün gece NBA gazisi Nate Robinson, “Kariyer hedefim tam olarak yaptığım şeyi yapmaktı.” İnkar edilemez bir zafer elde etmek ve şovu çalmak. Ve son altı aydır benden şüphe eden boks dünyasına, profesyonel bir boksör olduğumu ve burada kalacağımı kanıtlayın. “O 10 onsluk eldivenleri üzerime giydiğinde, ben gaddarım, ben vurabilir.

Ben gerçek bir köpeğim. “Bu MMA savaşçıları ringe geldiklerinde” Sorunlu Çocuk “ile tanışacaklar. Benimle buluşacaklar. “Ve milyonlarca dolar kazanmak ve milyonlarca izleme başına ödeme satmak için buradayım ve en büyük yıldızlardan biri olacağım. Sanırım ben sadece yeni Floyd olabilirim. ”RIDDICK-ULOUS Lennox Lewis, eski ağır sıklet rakibi Riddick Bowe ile ‘tamamlanmamış işi’ olduğu için sansasyonel bir boks geri dönüşü yapabileceğini itiraf etti. Mike Tyson ve Roy Jones Jr’dan sonra – birleşik yaş 105 – Cumartesi gecesi sekiz rauntluk bir sergide çekilen eski dünya şampiyonu Lewis, ringe geri dönebileceğini ima etti. 55 yaşındaki İngiliz yıldız BT Sport’a şunları söyledi: “Tabii! Demek istediğim, çok eğlenceli görünüyor. “Mike Tyson’a bakmalısın; Mike güreş gibi birçok farklı şey yapıyor, oyunculuk yapıyor ve hatta kendi tek kişilik grup şovunu bile yaptı. “Yani insanları nasıl eğlendireceğini biliyor, bu durumlarda ne yapacağını biliyor.” Lewis KO ‘ d Demir Mike 2002’de Memphis’te oynadı ve ertesi yıl TKO’nun Ukraynalı Vitali Klitschko’yu yenmesinden kısa bir süre sonra emekli oldu.MONEY TY-MESunSport’tan Wally Downes, “Mike Tyson ve Roy Jones Jr Cumartesi günü geç saatlerde Amerikan evlerine daha fit ve zenginleştiler. Çabalar ama hepimiz bunun için daha fakiriz. “Kalın bir kenevir dumanı bulutunun altında, Snoop Dogg ve Whiz Khalifa’nın kavgalar arası tecavüz ve otlarının ardından, yeni nesil genç çocukları boks spor salonlarına teşvik etmeye yardımcı olması beklenen olay ve şişti ama kimseyi havaya uçurmadı. “Daha birkaç saat önce İngiliz boks hayranları, 23 yaşındaki boksör Daniel Dubois’nın muhteşem Olympian Joe Joyce ile 30 dakikalık Westminster savaşında mide bulandırıcı bir göz yaralanması geçirdiğini izlemişlerdi.” Ve “birkaç dakika” manşet sirke öncesi ac t, izleme başına ödemeli alıcılar, sağlık görevlileri onu tuvalden atarken, eski bir basketbolcunun California yüzüğünde secde ederken endişeli bir şekilde seğirmesini izlemek zorunda kaldı. “Her iki zıt örnek, 105 yıl ve aralarında sayısız yaralanma bulunan iki emekli ikonu neden attığının altını çizdi. Onları kafa karıştırıcı bir para kapma kavgasına çevirmek yanlıştı. “Tyson’ın dövmeli yüzü zilden önce kaybolmuş gibi görünüyordu ve bir zamanlar Jones’un lazer hızlı vücudu yumuşak ve neredeyse anaç gibiydi.” Bu parlak adamları ve meslektaşlarını, her spor dalından, uzun belgesellerde, büyüleyici kitaplarda, filmlerde, tiyatrolarda, TV stüdyolarında ve onların dehalarından öğrenmemize izin verin – satın alacağız. “Ama onları bir boks ringine koymayın, üstleri açık ve saç çizgileri gerileyin ve bize nakit kapma sergisi dışında herhangi bir şey izliyor – çünkü yapmamalıyız. ”POTMike Tyson, Roy Jones Jr. ile sergi maçından hemen önce ot içtiğini inanılmaz bir şekilde iddia etti. BadLeftHook’tan alıntıladığı gibi, kavga sonrası basın toplantısında konuşan dedi : “Her gün sigara içtim. Sigarayı asla bırakmadım. Dövüşten önce sigara içip içmediği sorulduğunda, Iron Mike şöyle dedi: “Kesinlikle, evet.” Ben buyum, olumsuz bir bakış açısıyla üzerimde hiçbir etkisi yok.

Yaptığım şey, ne olduğum ve nasıl öleceğim. Açıklama yok, başlangıcı yok, sonu yok. ”ÇOK FAZLA GÜL? Jake Paul’un kız arkadaşı, dün gece erkeğinin Nate Robinson’ı acımasızca nakavt etmesini izledikten sonra yaladı ve büyük bir ekrana saldırdı. 26 yaşındaki model Julia Rose, bu olaydan çok memnun kaldı. YouTube yıldızının zaferi – ve seks yasakları sona erdi.ŞİMDİ PAUL Britanya’nın eski dünya süper siklet şampiyonu Kal Yafai, Jake Paul’un nakavt galibiyetinin ardından ünlülerin boksuna ilişkin şüphelerini de paylaştı ve tweet attı: “Korkunç olan, Nate Robinson’ın lisans alması. profesyonel bir dövüş için mücadele et. ”Amanda Serrano, deneyimsiz bir boksörün YouTuber Jake Paul’un eski NBA yıldızı Nate Robinson’ı nakavt etmesini izledikten sonra” gerçekten yaralanacağını “söyledi. Yedi ağırlık dünya şampiyonu,” Bu aptal ünlüyü durdurmaları gerekiyor. Porto Rikolu şunları ekledi: “Boks ciddi bir oyundur. YouTube beğenileri için yapılacak bir şey yok. “Çoğu amatör profesyonel dövüşü dört rauntta geçiriyor, bu adamlar altı rauntta çıkış yapıyor.